Pytania i odpowiedzi Coffecups.com.pl

Nadruki na naszych termokubkach są wykonane metodą UV. Utwardzanie atramentu światłem ultrafioletowym powoduje, że staje się on trwały i odporny na ścieranie. Motyw na kubku nie straci koloru ani nie wyblaknie w wyniku mycia, codziennego użytkowania ani ekspozycji na promienie słoneczne.

Wszystkie kubki termiczne na kawę, dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Taki termokubek posłuży Ci w doskonałej formie przez długie lata, jest odporny na zarysowania, a dzięki możliwości wielokrotnego użycia, przyjazny dla środowiska naturalnego.

Termiczne kubki i filiżanki do kawy CoffeeCups myj ręcznie, używając ciepłej wody i łagodnego detergentu. Unikaj stosowania wrzątku, który mógłby uszkodzić wykończenie zewnętrzne lub wewnętrzne kubka oraz detergentów o silnych właściwościach żrących, które mogą wpłynąć na właściwości izolacyjne kubka. Uważnie umyj każdą część termokubka, zwłaszcza te, które miały kontakt z napojem.

Termokubki CoffeCups posiadają elegancki, minimalistyczny design, a część z nich wzbogaciliśmy o oryginalny nadruk z ciekawym motywem, który pozwoli Ci wyrazić swoje pasje i zainteresowania. Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy termiczną filiżankę do kawy, o pojemności 80 ml, która pozwala na delektowanie się smakiem espresso, gdziekolwiek jesteś.

Kawa w naszym kubku termicznym utrzymuje idealną temperaturę i aromat, dzięki skutecznej izolacji i szczelnej pokrywce z wygodnym dzióbkiem. Stal nierdzewna, z której są wykonane kubki, jest odporna na uszkodzenia i nie wpływa na smak kawy.

Nasze kubki termiczne z pokrywką potrafią utrzymać temperaturę napoju przez co najmniej kilka godzin. Dokładny czas utrzymania ciepła będzie zależał od początkowej temperatury znajdującego się w nim napoju i warunków otoczenia. Termokubek dłużej utrzymuje pożądaną temperaturę, jeśli przed wlaniem świeżo zaparzonej kawy, zalejesz go do pełna wrzątkiem i odczekasz około 5 minut, aby ścianki się nagrzały.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas jest koneserem innego rodzaju kawy. Nasze termokubki zaprojektowaliśmy tak, aby bez problemu pomieściły zarówno espresso, jak i mleczne latte. Kubki stalowe CoffeeCups są dostępne w pojemności 80, 150 oraz 240 ml.

 

 

Wszystkie termiczne kubki do kawy w naszym sklepie są przeznaczone do przechowywania gorących napojów. Stal nierdzewna użyta do ich produkcji jest odporna na korozję, nie wydziela szkodliwych substancji i utrzymuje swoje właściwości nawet w wysokich temperaturach.

Dobry kubek termiczny powinien być wykonany z materiałów o właściwościach izolacyjnych, które utrzymują temperaturę napoju przez dłuższy czas, zarówno ciepłego, jak i zimnego. Stal nierdzewna, z której powstały nasze termokubki to trwałe tworzywo, odporne na korozję, łatwe w czyszczeniu i o wysokich właściwościach izolacyjnych.

Jeśli chcesz, aby filiżanki i kubki termiczne CoffeeCups posłużyły Ci w doskonałej formie, jak najdłużej, unikaj mycia ich w zmywarce. W ten sposób czyścić wyłącznie ich pokrywki. Gorąca woda i detergenty o wysokim pH, używane w zmywarce mogą uszkadzać powierzchnię termokubka i uszczelki oraz obniżać jego właściwości izolacyjne.

 

 

Pokrywki naszych termicznych kubków na kawę są wykonane z elastycznego silikonu. Zostały zaprojektowane tak, aby gwarantować całkowitą szczelność termokubka i zniwelować możliwość wylania napoju. Silikonowa pokrywka pomaga utrzymać temperaturę napoju wewnątrz kubka, zarówno gorącego, jak i zimnego. Materiał jest trwały, odporny na uszkodzenia, nie odkształca się i nadaje do mycia w zmywarce. Pokrywka do kubka termicznego to przydatne akcesorium, które dodaje funkcjonalności i zabezpiecza napój podczas korzystania z kubka w podróży lub na co dzień.

W sklepie CoffeeCups oferujemy 14-dniową politykę zwrotów, bez podawania konkretnej przyczyny. Odstępując od umowy, musisz odesłać nam nieuszkodzony produkt, bez śladów użytkowania. Zwrot pieniędzy otrzymasz, gdy produkt wróci do naszego magazynu. O chęci odstąpienia od umowy poinformuj nas wcześniej – w formie oświadczenia wysłanego pocztą lub mailowo.

W przypadku niezgodności otrzymanego towaru z umową możesz skorzystać z prawa do reklamacji. Ustosunkujemy się do niego w ciągu 14 dni.

 

 

Za kubki termiczne kupione w naszym sklepie internetowym możesz zapłacić za pomocą karty płatniczej bądź za pośrednictwem platformy płatniczej Przelewy24. Płatności z góry należy dokonać przed upływem 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Do wszystkich zakupów dołączamy fakturę w formie elektronicznej.

 

W sklepie CoffeeCups udostępniamy trzy opcje dostawy. Twój kubek termiczny możemy wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej lub do wybranego przez Ciebie Paczkomatu.

Wszystkie etapy realizacji zamówienia oraz jego aktualny status możesz śledzić w swoim panelu klienta, po założeniu konta. O możliwości odbioru zamówienia oraz przekazaniu go kurierowi poinformujemy Cię drogą mailową. Dostawy realizujemy na terenie Polski i Europy.

 

 

Każde złożone zamówienie możesz odebrać osobiście, w siedzibie naszej firmy, w godzinach jej otwarcia. Zakupiony towar będzie gotowy do odbioru we wskazanym terminie realizacji zamówienia, który sprawdzisz na swoim koncie lub mailu, który do Ciebie wyślemy.

 

 

Jeśli nasze filiżanki lub kubki termiczne do kawy mają posłużyć, jako prezent – zaznacz taką opcję w trakcie konfiguracji kubeczka. Nasi pracownicy zapakują go w eleganckie, ozdobne opakowanie, idealne do podarowania drugiej osobie.